Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak připojit router TP link TD-W9970B

Zdravím všechny :-),

mám na bytě internet od O2 a koupil jsem si teď výše uvedený router. Ovšem nemám tušení, jak jej přesně zapojit. Samozřejmě jsem to zkusil zapojit, also bez úspěchu.
Potřeboval bych návod, jak postupovat krok po kroku. Najde se zde někdo takový?

Předem děkuji za odpovědi

M.

Připojíš lan kabel co jde do pc a do stávajícího routeru tak ten konec který je ve stávajícím routeru píchneš do nového zadáš do prohlížeče 192.168.1.1 pro přihlášení jméno admin heslo admin a nastavuješ dle libosti vlevo je menu a na té stránce kterou jsem ti poslal od o2 jsou i manuály výrobců s nastavením stačí pročíst.