Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě telefonu

Zdravím, narazil jsem při surfování na netu tenhle obchod v kterém jsou podezřele nízké ceny.
Nějáké zkušenosti, nebo rady, čeho se vyvarovat ? Při odbjednávce do ČR chcou platbu převodem.
OBCHOD

originálny ELBA Elektro s.r.o Gbelce je autorizovaný certifikovaný záručný a pozáručný servis pre výrobcu práčok Tatramat a spol, a iphony za cca 4000 czk určite nepredáva,jedine že by apple začal vyrábať automatické práčky miesto iphonov,ipadov a ostatných iZariadení,ale zasa taká tatramatka s retina displejom,x-san serverom,timecapsule a airport extreme wifi ac routrom by možno nebola na zahodenie.....