Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet - problem s klavesnici a stylusem

Dobry den,
mam dotykovy tablet se stylusem (Asus Vivotab Note 8) a dela podivne veci... po poslednich aktualizacich kdyz zacnu kreslit stylusem, nechce potom po chvili vyjizdet dotykova klavesnice(ona jakoby zacne vyjizdet a hned se schova). A samotny stylus obcas po chvli prestane reagovat... je to urcite SW chyba... zaclo to delat po aktualizaci... zkousel sem updatovat ovladace ale nepomohlo ... nevite prosim nekdo co s tim? Diky

Neviem co presne si robil ale keby si urobil skutocne recovery tak by bolo vsetko tak jak to bolo pri kupe. A dokial to nepripojis na internet tak to musi fungovat tak jak po kupe. Samozrejme zmaze to aj vsetky data.
Ina vec co mozes robit je kontrolovat v spravci zariadeni napr. jake ovladace to pouziva pre ten touch system, a pripadne instalovat nejake ine. A skontrolovat aj nastavenia vo Win o tychto vstupnych zariadeniach, byvaju tam vselijake veci. (omalovane nastavenia v rohu, ozubene kolecko)

Ano urob to znova a potom chod do spravcu zariadeni (cez start) a tam u stylusu resp u nejakeho touch daj vlastnosti a tam u ovladaca zmackni ze zakazat update.
P.S. ale mozno to nepomoze mozno to je inym update, to by sa muselo odsledovat lepsie ale vo W10 sa neda zakazat autoupdate tusim a postupne updatovat rucne, preto to nepouzivam.
P.S. ale mozes si asi pozriet v nastaveniach - windows update historiu, a mozno sa tam daju updaty rucne potom postupne odinstalovavat az zistis ze ktory update to robi a ten nejak zakazat.