Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se zapne až napodruhé

Dobrý den,
Při prvním denním spuštění pc(po vypojení ze sítě) se pc zapíná, ještě před biosem spadne a po asi 2 vteřinách už normálně naběhne až na plochu.
Už jsem zkoušel vyčistit bios ale nepomohlo. A dělá to jen při prvním spuštění, když to vypnu a zapnu naběhne normálně.
Procesor : Intel Core I5-6500

Grafická karta : Sapphire Radeon NITRO+ RX 480 OC, 8GB GDDR5

Základní deska : GIGABYTE GA-B150-HD3 - Intel B150

RAM : Kingston HyperX Fury Black 16GB DDR4 2133

SSD : Samsung 960 Evo 250GB

Disk : WD Blue 1TB

Zdroj : Corsair VS550, 550W

Díky za pomoc !

To moze byt normalne spravanie po odpojeni napajania, hlavne ak bios robil debil, co je dnes normalne. Neni to ziadne spadnutie, proste to vobec neries.
Skontroluj ci neni novsi bios dosky na webe vyrobcu, a skontroluj ze nemas nahodou clear cmos jumper furt nastaveny. Do biosu skus load defaults a save&exit. Ale ja by som to reflashol, ak vyrobca poskytuje tak komplet image aj s ME.