Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PHP uložení zaškrnutých i nezaškrtnutých checkboxů (stavů)

Ahoj,

mám tabulku, která se natáhne z databáze:
[http://pc.poradna.net/file/view/29151-tabulka-jpg]

Čili počáteční stav se natahne z databáze a uživatel ho může různě změnit(název + zatržítka).

No a otázka je, jak natáhnout i ty checkboxy, které nejsou zaškrtlé?
To je totiž trochu problém, protože ostatní řeším takhle:

// Uzivatel uklada zmeny v texarea
$query = "UPDATE vozy SET vozidlo = ";

$id = 1;
  foreach ($_POST as $key=>$value) {
   if ($key == "zobrazovat")
   continue;
  $query .= "'$value' WHERE ID = $id";
  mysql_query($query);
  $query = "UPDATE vozy SET vozidlo = ";
 $id++;
}

Napadá tady nějakého mága nějaký pěkný způsob, jak tento formulář reflektovat do databáze a nesprasit to?

//Edit

Ještě co mě napadá je nějak načíst pouze ty checkboxy do pole, potom do databáze "pustit"
zobrazovat = 0 všude a pak v nějakém foreachu naplněném těmi checkboxy po jednom přidávat.

A máám to:

$("form").submit(function () {

    var this_master = $(this);

    this_master.find('input[type="checkbox"]').each( function () {
        var checkbox_this = $(this);

        if( checkbox_this.is(":checked") == true ) {
            checkbox_this.attr('value','1');
        } else {
            checkbox_this.prop('checked',true);
            //DONT' ITS JUST CHECK THE CHECKBOX TO SUBMIT FORM DATA
            checkbox_this.attr('value','0');
        }
    })