Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako zachranit zalozky v Google Chrome?

Nedavno mi zblbol notebook az do stavu ked sa dal obnovit jedine cez reinstalaciu Windowsu 8. Islo o obnovu systemu, Windows sa akokeby resetol a vratil do nejakeho bodu obnovy. Pocas toho som bol upozorneny, ze nestratim ziadne subory. Obnova prebehla, ale zmizol mi Office a hlavne Chrome zalozky.

Vedeli by ste poradit, ci sa daju tieto zalozky este nejak zachranit? Ostatne veci mam jednak zalohovane a okrem toho sa pocas instalacie naozaj nestratili.

Dakujem

Zalozky su ulozene v tvojom profile...pokial si nemal Chrome personalizovany, cize zviazany s jeho Google uctom po resete do defaultu, respektive prepise tohoto profilu vytvorenim noveho ti zalozky zmiznu.
Pre buducnost si previaz Chrome so svojim uctom a potom dokazes na akomkolvek pc obnovit svoje nastavenia cez svoj Google ucet.
Zaloazky sa zachranit nedaju pravdepodobne, pozri si C:\Users\<username>\AppData\Local\Google\Chrome\Us er Data\ kolko tam vidis profilov a hladaj v nich bookmarks.