Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit paskvil z Chrome? (Cookie On-Off)

Nevím jak se to tam dostalo. Myslím doplněk chromu Cookie On-Off. Nejde mi to nijak odstranit, zakázat prostě nic. Nejde to hodit do koše. Na googlu jsem nic nenašla jen posrany fake stránky který nabízí pomoc ale opět musím instalovat nějaky výkaly. Když najedu na tu ikonku která je místo koše tak zjistím jen, že to bylo nainstalováno nějakými podnikovými zásadami. Poradíte jak se toho zbavit? Reset chromu nepomohl. Přeinstalace také ne. Co to je? A jak se toho zbavit? Děkuji za pomoc.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3168349454 33029&set=a.102863966830129.1073741828.10001319577 2459&type=3

Andreass - Jsi normální nebo to máš v hlavě vymeteny? Kdybych tě potkala tak ti zlámu všechny kosti za takovouto stupidni radu. Ja kdyby jsem takto nekomu radila tak ve sve malosti k tomu dopisu, ze ten program si musis koupit. Cekam 5 hodin na dokonceni skenu, najde to 6 mrch ale zaroven mi to rekne zaplat 30 dolaru jinak bez do prdele. Uboha rada od uboheho cloveka. Toto bych ja nikdy neudelala. Bez se vycpat. Delas ze sebe chytryho a vyuzivas moji neznalosti. Ubohy. Nastval jsi me.

to je daň za používání shitového chrome.
každý den tu lamentuje nějaká oběť s chromákem a léta to nemá konce.

u zavšiveného chrome nefunguje reinstalace (spyware doplňky zůstávají). musíš smazat/přesunout pryč profil:
- odinstalovat chrome
- přesunout pryč všechny zbytky po chrome:

C:\Users\%username%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data

- nainstalovat chrome.

Jo děkuji. Byla jsem naštvaná nicméně se mi toto nepodařilo opravit. Navíc se počítač choval čím dál víc divně. Takže jsem to vyřešila po svém. Nepotřebuji pro práci specialní programy. Windowsům 10 jsem vynadala :-D a nainstalovala jsem si Ubuntu Mate 17.04. V ten moment jsou všechny problémy pryč. ;-):-)

Jo a ještě chci dodat. Antivir kontrola mi v Comodo sama od sebe padala po cca 10 minutách, Windows defender nenašel nic, Spyware Terminátor také ne. Věřila jsem v Avast a ten taky nic nenašel. Pochopitelně jsem v pc neměla nikdy dva antiviry současně. V linuxu jsem nainstalovala Eset a už mi to našlo 4 mrchy. Zatím mám 47% tak potom napíšu kolik toho tam bylo.