Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook pre Solidworks a Edgecam

Dobry den

Prosim o pomoc s vybranim NT pre programy Solidworks a Edgecam.

Je vhodny nejaky z tychto https://www.alza.cz/notebooky/18842920.htm#f&limit =16000--20000&cst=1&pg=1&prod=&par70=8192--65536&p ar2818=2818-37934&par68=68-47608&sc=779 ?

Rozmyslam nad cisto SSD, bude to mat vyrazny vplyv na chod alebo mi staci aj HDD plus SSD? Pri tomto type programov je dolezita kombinacia RAM, CPU a GPU?

dakujem

ssd bude mať vplyv nulový,dôležitejšie sú certifikované ovládače grafického subsystému pre CAD/CAM/CAE a podpora profi openGL,nie nejakého herného mini-openGL API...dôležité budú určite parametre ako hw overlay planes, hw AALines acceleration a spol,to žiadny ssd disk nenahradí.....