Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhasíná plocha notebooku

Zdravím, nedávno mi na notebooku začla zhasínat plocha. PC naběhne, ale plocha třeba po 20 sekundách zhasne, když pohnu myší/touchpadem tak se zase rozsvítí a následně zase zhasne. Jakoby se hodil do spánku hned po sekundě nečinnosti. WIN 10....ví někdo co s tím ? jestli je to spíš systémem nebo by se mohlo jednat o HW chybu ? Děkuji
Změna kategorie, původně: Periferie (karel)

nastavení napájení se zdá být v pořádku...ale problíkává to všude ne jenom na ploše...když se mi podaří někam dostat tak to problíkává i ve složkách, nastaveních ve všem. Ale jakmile sahnu na touchpad tak se zase rozsvítí a hned zase zhasne. O HW chybu se asi jednat nebude že ?