Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ramka

Ahoj, mám rok starý notebook asus, chci do něj dokoupit ramku, ale když jsem otevřel kryt na ramky, tak tam žádná není, podle které bych koupil novou. Tak jsem jsi pomocí programu CPU-Z zkusil zjistit jaký typ koupil. Jenže mi to našlo , že tam má být DDR3, ale frekvence se tan neustále měnila, tak neví kolik tam má být MHZ-viz obrázek, poradí někdo na kolik to je Mhz? díky předem.
ulozto.cz!ujiQygfrCm4e/mmm-jpg

Takže ještě jednou i pro další rádce-1) Nepřišel jsem řešit proč potřebuju další ramku!!!
2) CHCI ZJISTIT TYP RAMKY NA (4GB)!!
3) OTEVŘU KRYT A MÁM TAM 2 VOLNÉ SLOTY!!! NA RAMKU
JAKÁKOLIV JINÁ DIZKUZE, NEŽ TYP RAMKY MĚ NEZAJÍMÁ. DOUFAM ŽE TO JDE POCHOPIT.

Ahoj Karle, ty jsi snad jediný schopný expert-parkrát jsi pomohl již kdysi. Na záložce SPD mám slo1-slot2 a nic tam není-žádný údaj. A z toho odkazu to bude asi to co hledám, psal jsem přímo do asusu, ale zatím bez odpovědi. díky za vyřešení, můžete to uzamknout.

Official answer from Asus support

"4 Gb soldered on the notebook and 1 expansion slot.
There are tested modules:
DDR3L 1600 SO-D 2G 204P HYNIX/HMT425S6AFR6A-PB
DDR3L 1600 SO-D 4G 204P HYNIX/HMT451S6BFR8A-PB
DDR3L 1600 SO-D 4G 204P SAMSUNG/M471B5173DB0-YK0
DDR3L 1600 SO-D 4G 204P KINGSTON/ASU16D3LS1KFG/4G
DDR3L 1600 SO-D 8G 204P SAMSUNG/M471B1G73DB0-YK0

zdroj