Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI Z270 Gaming Pro "Carbon" > Boot z USB

Zdravím,
mám nově sestavený PC a snažím se nainstalovat Windows 10 Pro 64bit z USB, marně.

Boot Menu > Vyberu flash disk > "Reboot and select proper boot device..."
BIOS > Vyberu prioritní boot z USB > "Reboot and select proper boot device..."

ISO a boot je vytvořen přímo v nástroji od MS a u jiných PC funguje.

MSI Z270 Gaming Pro "Carbon"
Click BIOS 5

Díky za případnou pomoc.

Ne, nevytvořil, "řekl" jsem to špatně... ISO je stažené přímo z Microsoft stránek a přes ten jejich nástroj je vytvořen boot flash disk. Zkoušel jsem oba mody, "UEFI" a "Legacy + UEFI". U UEFI mi to flashku nenajde vůbec a u Legacy + UEFI hláška viz. výše.

Ano, zkusil jsem USB 2.0 i 3.0, žádný rozdíl.

Mohla sa trebars medzicasom poskodit. Vidis na nej zlozku boot\efi\ ?
Uefi boot musi fungovat, skus dat v biose load defaults a save&exit, a pripadne skus ine USB porty aj tie vzadu, a v biose vypni fast boot a podobne fast alebo quick cokolvek, a skontroluj usb legacy support ze je povoleny aj pre USB media. Skontroloval by som aj verziu BIOSu ci neni novsia pre tu dosku.