Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počítač si dělá ze mě ***** - nejde to nadepsat jinak

PS: daný soubor je vždy umístěn v adresáři s programem, program to má zakódované jako jediné naleziště toho souboru, to jsou fakty, přátelé.

Je program a jeho soubor, který je zodpovědný za texty v daném programu a je upravený mnou. A když program spustím, vidím to, co jsem si poctivě upravil, ale když zkopíruji daný soubor a dám ho někde jinde a otevřu jej přes text editor, je úplně čistý bez uprav. Když ho dám do jiného počítače s daným program, texty jsou neupravené (v tom programu).

A teď se podržte!

Když zkopírují CELOU složku s programem, ve které texty jsou upravené, jak mají být, tak se děje divná věc. Program v novém adresáři, který je identický s adresářem, kde vše funguje a obsahuje daný textový soubor nezobrazuje upravený text, přestože jsou soubory identické s prvním adresářem.

A to ještě není nej. záhada!

Když z toho dobrého inventáře smažu daný soubor zodpovědný za textovou upravu, tak mi ten program v tom daném inventáři funguje stejně s upravenými texty????????????????

POMOC!!!!!!!!!!!!POMOC!!!!!!!!!!!

Třeba nechci říkat, co to je za program. Řekněme, že je to třeba milý erotický prográmek. A OS, jaký mám OS? To nikdy nikomu nepomohlo, ledaže by problém přímo souvisel se systémem, tuhle informaci vědět je úplně zbytečné. Ale pokud touha po poznaní je příliš velká - tak řeknu - je to W10 - tj. velmi nemilá věc.

Kecy "moderného" politológa kvaseného tuším na VUML, meritum nikde, ani medzi riadkami. To už SVK eštébák, kriminálnik a megazlodej Bureš je čitateľnejší keď otvorí svoju drzú, zločineckú papuľu, do éteru.

Zrejme sa jedná o nejaké moutnutie súboru v nemenovanom OS a nemenovanej zložke.

V pocitaci nic nefunguje zahadne, PC len robi presne to co tam programator naprogramoval.
Takze ak niekde skopirujes celu zlozku a sa to deje inac jak ked vytvoris tu zlozku s jednym samotnym suborom, tak je v programe naprogramovane ze pouziva aj nejaky iny subor v tej zlozke, a podobne. Pocitac len do bodky vykonava program, nic viac a nic menej.
Ked program funguje zle, tak kontaktuj autora programu, alebo ak si autor sam, tak si ho zdebuguj. Program ktrory funguje zle, je zle naprogramovany program. To je axiom.