Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PhysX

Dobrý den.
Rd bych se zeptal jestli PhysX nějakým způsobem zasahuje do výkonu grafické karty, jestli jsou nějaké změny když je to nastavené na CPU nebo GPU, jestli je tam nějaký rozdíl v fps

Moje Grafická karta je- GV-N84S-512I 512mb

A můj procesor je - Intel core 2 Quad Q9500 2,83 GHz

nvidia 8400GS je tak slabá herná grafika,že akcelerácia PhysX na grafickej karte je v podstate nerozoznatelná od počítanej pomocou cpu,jediná výhoda 8400GS oproti iným low-end modelom bol výborný integrovaný videokoprocesor,škoda že to nvidia zabila blokovaním v ovládačoch,pretože v tej dobe chcela predávať platený viideokodek....