Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako preinstalovat systém android a zbavit sa chybových hlášok?

Zdravim, začal mi blbnúť tablet tak som sa rozhodol že urobím hard reset. Tak som zvolil "Wipe date/factory reset", no pocas reinstalacie mi vypisuje tie isté chyby (Unfortunately, App manage has stopped, a podobné správy ktorých je asi 6). Ako sa dá inak preinstalovat celý systém ked aj pocas factory resetu mi vypisuje tie chyby, ako je to možné? Jedná sa o tablet starsieho typu Polaroid.

Dakujem

pocas reinstalacie to isto nic nepise, pretoze si v recovery mode, resp. v bootloaderi. a ked das factory reset, tak podobne appky ako popisujes beztak este nebezia, pretoze system nieje celkom nastartovany.

Ak je to nejaka X rocna starina s androidom 2 ci 3, tak to vyhod a kup tablet hodny 21. storocia, ked uz musis mat tablet.