Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční USB porty

Zdravím včera jsem si po reklamaci dovezl desku Gigabyte B250M-DS3H počítač jsem sestavil a zapl všechno jede krom USB Portu jak na MB tak na prednim panelu. Bohužel nemám ted k dispozici PS2 Myš/klavesnici abych to zkusil přes to. Je zde ještě nějaký způsob jak zprovoznit porty abych mohl nainstalovat system?

nebo spis takto asi tam nejsou drivery na usb ale kdyz jsem napojil telefon tak se normalne zacal nabijet a moje otazka zni jestli pujde nejak bez systemu zprovznit klavesnici a mys abych mohl nainstalovat system
Vytahl jsem baterku z desky

Ked neprebliknu ani LED klavesnice a ani po clear cmos, tak je napriklad vadna doska. Clear cmos si skusal jak presne? Mal si to odpojene z 230V a aj cmos baterku vonku na par minut?

P.S. alebo mas niekde nejake skraty, vyber dosku na stol nech tam nemas skraty o kejs zospodu, nechaj v nej len CPU a 1RAM a zdroj, a pripojenu klavesnicu, a zapnes pinzetou a kukas na klavesnicu LED ci blikne, Ak ne tak zahod dosku alebo zdroj. Ak blikne tak mas skraty o kejs