Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem změna monitoru a formát zobrazení webů

Vyměnil jsem svůj starý crt monitor za nový lcd širokoúhlý a překvapilo mě, že webové stránky na internetu se dál zobrazují v drtivé většině ve formátu 4:3. Lišta záložek je přes celý monitor, ale webová stránka má většinou po stranách značné bílé okraje. Proč?

To jako ve všech prohlížečích?

i just re-installed the video drivers again after the re-format i did a few days ago , and the pages seem to be looking more normal , when i click on images they are not distorted anymore , so i have no clue as to why the drivers did nothing before , but worked this time

zdroj

zkoušel jsi někdy číst dlouhé řádky? je to extrémně nepohodlné.
právě proto jsou noviny tištěny do více sloupců, tento zvyk si přenesly i na web.

ale jestli máš pocit, že webmaster poradny je odpovědný za design idnesu, seznamu, není to pravda. ptej se přímo u nich.

ostatně to není žádné bílé místo, posílají ti tam reklamu. že máš bobky z reklamy a veškerou hystericky blokuješ? tak si ten monitor otoč na výšku, když to místo po bocích nepotřebuješ.