Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr správného PC/notebooku

Dobrý den

potřeboval by jsem si koupit nový počítač/noťas tak do 10K... nevadí když cena trochu přesáhne. Preferuji notebook
zařízení by bylo především na hraní her jako je fallout (3,4, vegas...) minecraft, league of legends.. znáte to.
výběr zařízení tak aby tyto hry byli hratelné a to znamená aspoň na 40 fps.

děkuji vám mockrát

podívejte se na čem jsem teď... u18k tento notebook je vhodný akorád pro filmy :) chci pouze něco lepšího. nejsem žádný gamer, profesionál atd... chci to pouze na vyplňení volného času, brát na cesty, do práce. Občas si i ten minecraft zahraju ale když to mám při 20 fps tak to stojí celkem za nic. snad mě chápete :)