Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nelze nainstalovat systém na disk kvůli chybě

dobry den chtěl sem si nainstalovat na disk systém systém nelze nainstalovat kvůli chybě

kod chyby 0x80070057 koukal sem na net toto je za chybu a to byl Windows 8
tak sem to skoušel opravit podle tetu zde microsoft ale neprošlo-to

tet Windows vista skoušel sen nainstalovat vistu skoušel sem udělat tento postup co sem dělal v Windows 8 microsoft to prošlo žádná chyba se neukázala ale zas nešel nainstalovat systém na disk

kde je teda chyba

pošlu informace o disku zde

[img=/file/view/29160-p6300294-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/29160-p6300294-jpg [/img]

To je ale zajímavé toto vždyť sem na tom pracoval ve středu a ten disk byl v naprostém pořádku kontroloval sem ho pomoci programu CrystalDiskInfo a tem mi ukázal ze disk bil je v pořádku žádní žluti nebo červeni kolečko tam nebilo pouze tam bili modré kolečka tak sem disk naformátoval a druhy den sem tam chtěl nainstalovat systém a už to nejde a podle vás disk je vadní co sem podle vás pokazil.

Tazko povedat preco nastane nejaka chyba cislo xyz, MS moc o tych chybach informacie na net nedava si myslim.
Treba skusit inu instalacku, disk zmazat v diskpart: list disk, select disk cislo, clean, exit, a instalovat len tak ze zvolis prazdne miesto a kliknes na Next. A napisat v ktorej presne faze to vypise tu chybu.
A nastavit si uefi boot pre W8 alebo vyssi.

Disk se mi podařilo zprovoznit a zlikvidovat tuto chybu 0x80070057 ale když začnu instalovat systém tak to skonči takto víc foto při instalaci 21% se dvd mechanika přestane točit a disk vídává hlavičkový zvuk a přestane se instalovat Windows nevíte jak se to dá spravit mněl se v horším stavu diski ale šli bes problému nainstalovat Windows děkuji.

[img=/file/view/29166-p7010296-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/29166-p7010296-jpg [/img]

Co to je ten hlavičkový zvuk?

To znamená že se disk vykašle na instalaci a začne vida-vát podivné zvuku z hlaviček a hlavičky zamnou hazed z jedné straní na druhou hlavičky se snaží přijmout informace z ploten.

Promiň, že ti to napíšu tak hnusně. Psát neumíš. Umíš alespoň číst?
Od začátku ti tu všichni píšeme, že ten disk je vadný. S tím prostě nic neuděláš!

Můžeš ho používat jako úložný prostor pro data, které ti v případě ztráty nebudou chybět a taky si vyřeš to chlazení ve skříni, jinak ti odejde i nový disk, který si stejně budeš muset koupit.