Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anténka na zesílení internetu

Dobrý den,

Mám Huawei B310 což je modem pro internet bez drátu. Najdete to zde: internet-na-doma , když sjedete trochu níže. U T-Mobile mi řekli že existují antény/ky, které tento signál posilují ale já nevím co přesně mám hledat. Potřeboval bych kdyby mi ta anténka zesílila signál aspon o 30%. Na prodejně mi řekli že existují od 300 kč až po 10 000 kč. Nevíte náhodou co mám hledat nebo přímo nějaké typy?

Děkuji moc

jasně...
platím za internet od T-Mobile, který mi dále poksytuje interent ta krabička co jsem posílal link nahoře. A u T-Mobile mi řekli že existujou anténky které tento internet zrychlují, dají se sehnat od 300 - 10 000kč. podle zesílení. Tohle mi řekli, bohužel nevím jestli ti to pomůže.

Díky

Já nechápu, co se čílíš? Však jsi z IT školky, takže by se dalo předpokládat, že máš nějaké znalosti a ty dokonce vyšší než u běžného uživatele!
Podívám se na "službu": "...Funguje na LTE a 3G síti...", mimochodem notně předraženou a hodně omezenou, pak:
- žádná anténka nezvýší tajemně rychlost na vyšší než se uráčí poskytovat poskytovatel připojení!
- pokud jde o slabý a nekvalitní signál, pak pochopitelně dojde ke snížení rychlosti. Proč? To ti ve škole snad říkali, nebo stačí jednoduchá logická úvaha, pokud je ovšem taková schopnost. Ten krám má indikaci síly signálu jako kontrolku a nejspíše bude i v konfiguračním menu toho krámu.
Používat něco takového je ovšem jen zoufalost a krajní nouze.