Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Airgrid M5HP a problem s predvolenou IP

zdravim, mam problem s wifi antenou Airgrid M5HP, stala sa taka vec ze po burke sa mi vyresetovali nastavenia ale uz som sa nedokazal pripojit na web rozhranie anteny. Po X pokusoch sa mi nejakou cistou nahodou podarilo dostat na web rozhranie fakt neviem ako sa to stalo nakolko som pouzival vzdy rovnaku IP. Vsetko nabehlo, nahral som nastavenia,ale ked sa pripojila antena na net tak stiahla update na AirOS. Po update to zamrzlo a uz som sa zase nedostal do rozhrania. Dnes rano som teda stiahol zo stranok vyrobcu soft na preinstalovanie firmware. Po uvedeni anteny do stavu nahravania firmware mala antena ping 1ms takze som nahral firm, install prebehol uspesne ale default IP uz nefungovala aj ked komp mam nastaveny v rozsahu IP anteny. Potom som nahral este par verzii. Nakoniec zafungovala starsia verzia AirOS ale po nahrati nastaveni sa uz zase nedalo dostat na web rozhranie. Som uz zufali skusal som vsetko mozne odstranil som aj firewall ak by to nahodou blokoval a vobec nechapem ako je mozne ze raz som sa na to rozhranie dostal a raz nie bez toho aby som vykonaval nejake zmeny v nastaveniach :( za kazdu radu dakujem

kablom to nebude lebo ked resetnem cez tlacidlo antenu donstavu nahravania firmware tak ma ping 1ms stabilne a firmware sa nahra behom par sekund ...az potom nastane problem ze uz sa cez tu IP nedostane do rozhrania ...ked to slo tak vypisalo parametre pripojenia teraz vypise len ip notebooku a to je vsetko, IP scanner najde ip zariadenia ako Dead IP ale ked nahravam firm tak je alive IP a ked mi rano slo pripojit na rozhranie tak sa mi tam aj rozbalila moznost https pripojenie na rozhranie... skusal som uz cakat aj 10 min a nic sa nestalo