Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesunutí aplikací na SD kartu android 6.0.1.

Měl jsem android 6.0.0. a mohl jsem v nastavení přesouvat aplikace na SD kartu a když jsem zapojil tablet do počítače - viděl jsem kartu a mohl na ní přesouvat data.

Nevím jaký jsem měl režim karty. Nyní můžu buď jako externí (a nelze přesunout alikace - ale lze číst v pc), nebo interní (lze přesunout aplikace a nelze číst v pc).

Chápu že oboje nejde, ale proč mi to dřív šlo?

Nejsem v tomhle kovaný, jen postřeh: při prvotním strčení SD se systém dotázal, zda chci "formátovat" kartu jako interní či jako vyměnitelnou. Na interní (přesunutí aplikací) nešlo vidět z PC. Na vyměnitelnou jde vidět, ale nelze přesouvat. Asi vyfičůřenina Androidu. And BTW: při každé změně politiky přístupu na kartu chce OS její formát.

Asi. Mám aktualizováno na 6.0.1. Nevadí mi to, hlavně že vidím na úložiště v tabletu i v /skrz USB/ PC. Beztak to při inicializaci SD řvalo, že je dedikovaná karta pomalá (blistr jsem vyhodil, nějaký 64GB Samec uSD s redukcí - zřejmě to bude tohle). Na Androša jsem si už trošku zvyknul, karta pomalá není, neřeším.