Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po výměně špatné z. desky nejede Windows

Ahoj, potřebuju poradit. Měnil jsem základní desku ve stolním pc, protože odešla a byla špatná. Počítač normálně funguje, ale při načítání Windowsu vždycky spadne. Předpokládám, že je to změnou hardwaru a Windowsu chybí nějaké základní soubory, ale nevím jak to spravit. Zkoušel jsem obnovu systému, automatickou opravu spouštění i CHKDSK /r. Ani jedno z toho to neopravilo. Druhá věc je, že nevím, jestli už to nedělalo před výměnou desky, ale předpokládám, že ne. Neví někdo, jestli to pújde dát dohromady? Díky moc.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

na něco zabere acronis universal restorer.
pokud naběhnou windows do nouzového režimu, můžeš přeinstalovat aktuální chipset driver (nová deska má cd) a odebrat neexistující hw.

když to opravit nejde, zkontroluješ že žádná tvoje data nejsou na systémovém disku c: (plocha, "knihovna"), ale na zvláštním datovém disku d:
když ani ten nemáš a data jsou se systémem na jednom společném hnoji, máš problém jako 95% bfu.