Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy pri striedanom spúšťaní XP a W7

Potrebujem poradiť s takýmto problémom.
Na jednom HDD zvlášť mám XPprof.32/bit-SP3 a na druhom W7 Ultimate-64bit.
Pracujem striedavo v obidvoch systémoch.
Ak spustim XP a pred tým bol spustený W7 ,tak nejde klávesnica a myš.Pravdepodobne sa nenačítajú ovládače.Prečo?Neviem
Nesvieti ani klávesnica ani myš.
Až po reštarte všetko nabehne v pohode.Takže zakaždým ako po W7 spustím XP musim PC reštartovať aby som mohol v XP pracovať.
No a po XP keď spustím W7, je všetko v poriadku až na to že sa zmažú body obnovy.
Vedel by niekto poradiť?
Ď.

Ano ,to je pravda,ale keď nabehne xp tak bez klávesnice a bez myši.A až po zopakovanom reštarte klávesnica ide a myš tiež.Tak som to myslel.Takže je nutné 2x reštartovať.
Toto by som potreboval primárne vyriešiť aj keby som nevyriešil tie body obnovy vo W7.Tie ma až tak netrápia.