Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Průmyslovka elektro v Praze a okolí

Ahoj všem,
myslím že se zde pohybuje dost lidí,kteří vystudovali nějaký elektro obor. Syn odrůstá a nastal pomalu čas vybrat školu, která by jej měla poznamenat na další život. Původně jsme uvažovali o strojní průmyslovce, ale vypadá to že spíš tíhne k elektru. Můžete někdo doporučit z vlastní zkušenosti či blízkého doslechu nějakou školu v Praze, případně okolí (nejlépe na sever od Phy)? Předběžně mě oslovila SPŠE Ječná, ale některé recenze nejsou zrovna moc přívětivé, takže bych uvítal nějaký ohlas odjinud.

Díky

Z vlastní zkušenosti bych sice mohl Ječnou doporučit, problém je, že jsem tam maturoval v r. 1963...
A rovněž z vlastní zkušenosti musím konstatovat, že to nejdůležitější není kvalita školy, ale přístup a zájem dotyčného studenta. Škola je potřeba jenom na to aby dostal příslušný papír, znalosti a zkušenosti je potřeba získávat i mimo školní lavice.