Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Prodám PC

Zdravím,
Prodám herní PC s Windows 10 pro.
Procesor osm jader: AMD FX-8350 4033MHz
Grafika: AMD sapphire Radeon HD 7870 2Gb
RAM: kingston hyperX 8gb (2x4gb DDR3 1600MHz CL9)
Zdroj: Seasonic G-series 550 (80 plus gold)
MB: Gigabyte GA-990FX-UD3
SSD: kingston ssd now 60gb
Hdd: Segate barracuda 1Tb
Skříň Corsair 500R Carbide s prosklenou bočnici.
Chladič coller master. Plus televizní karta.
Hry již nehraji a přecházím na Mac.
Posílejte své nabídky. Něják rozumně se můžeme domluvit i po částech.

Dost dalších keců.
http://bazar.poradna.net/d/view/6828-prodam-pc-fx- 8350 (Prasak)

asi nie,osobne by som o tem 7200.1x seagate ani bicykel neoprel a 60GB ssd tiež nieje nejaká sláva,televízna karta bez h.265 podpory už bude za chvílu v CZ takisto out,ešte možno by sa dala pre niekoho využiť na nahrávanie z externého zdroja do divx,alebo na amatérske streamovanie A/V