Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PlayerUknown's Battleground - Grafická chyba

Zdravím,

koupil jsem si hru PlayerUknown's Battleground, s tím, že to budu hrát, až si koupím ryzen (cca za měsíc). Jelikož jsem nedočkavý, rozhodl jsem se ji zkusit na současném PC, k mému údivu hra běží celkem pěkně, v rámci mezí. Chtěl jsem si navýšit FPS, proto jsem hru přepnul do rozlišení 720p, nativně mám 1080p. A zde je nejspíš jádro mého problému, pokud hru "AltTabnu" a vrátím se, čeká na mne nehezké překvapení v podobě zrnění obrazu, viz video2. Tato chyba se někdy vytratí a hra je poté normálně hratelná, chyba se opět objeví, až po opětovném "AltTabnutí". Pokud hru vrátím zpět do 1080p, žádné podobné chyby se neprojevují. U jiných her také ne, ať nastavím rozlišení jakékoliv. Déle jsem nechal běžet grafiku ve FurMarku, v různých rozlišeních, vždy cca 20 min. a žádná chyba se také neprojevila.

Pozn: Při nahrávání obrazu softwarem se neprojeví žádné chyby, proto je video2 nahráno mobilem.

Video 1: youtu.be
Video 2: youtu.be

Momentální sestava:
CPU: AMD Athlon II x4 645
GPU: AMD RX 480
RAM: 6GB DDR3
PSU: 500w Seasonic

zkus vypnout a zapnout monitor při tom zrnění či naběhne už OK
a ta hra je nějaká alfa ne? třeba to nemají odladěný jinak když už často přepínáš do win je lepší něco jako windowed borderless, či pokud přepínáš exclusive fullscreen tak mít na ploše i ve hře stejné rozlišení 1080p@59.94Hz