Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počet FPS při hrát náhle poklesl?

Rád přidávám modifikace do her, nedávno to začalo být GTA V.
No po při hraní mi najednou začalo sekat. Z cca 50-60 fps spadlo na 20.
Tak samozřejmě mě napado že to bylo módem. Všechny jsem smazal ale nepomohlo.

Po zapnutí jiné hry jsem odsledoval stejný problém, teda sekala každá hra.
Přeinstaloval jsem grafický ovladač a problém zmyzel.

Jenže dnes se to vrátilo, hrál jsem normálně po při 50-60fps a hra najednu začala sekat.
Zopakoval jsem preinstalaci ovladače ale nepomohlo.
Nenapadá mě kde by mohl teď být problém.
Počítač mám v pořádku bez škodlivého software, tak říká antivirus Eset + Malware Fighter.

PS:. V poslední době při zapnutí mi to hlásilo vadnou CMOS baterku, musel jsem nastavovat čas znovu, nevím jestli to souvisí.

Je tu nějaká rada jak na to sekání? Nějaký program na kontrolu/opravu?

V prvom rade v BIOSe skusit load defaults a save&exit, a restart win (ne vypnut). Skontroloval by som v CPU-Z a GPU-Z a podobne ze ci sa nieco nepodtaktovava a aj jake su teploty.
Zavirene to moze byt vzdy, co hovori nejaky blby program je irelevantne. Ale moze byt aj len ze bios prvy boot po clear cmos ponastavuje somariny.