Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po nabootování instalačky Win XP Pro vyhodí Hard Error

Mám doubrou instalačku Win XP Pro origoš.

Instaloval sem ji na můj kompl snad 100* a nyní to po načtení základních ovladačů vyhodí místo stránky s výběrem úkolu modrou obrazovku s tímto:
-------------------------------------------
STOP: c0000221

UNKNOW HARD ERROR

\SystemRoot\System32\ntdll.dll

----------- --------------------------------

Co těd,pls poraďte,nikdy sem se s tím nesetkal.

Díky moc.

To na Mrkvosoftu je na dvě věci, mrkvosoftí help mi pomohl snad jen ve třech případech. Projeď si ty ramky. Snad každá linuxová live distribuce má v sobě Memtest86+. Stáhni si Slax, vypal ho, nabootuj z něj a zvol Memtest86+. Nech to běžet aspoň dvě-tři hodiny.