Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gmail,kopírovanie správ

Dobrý deň

Chcel by som sa spýtať chcel by som vytlačiť všetky správy v maily-konverzáciu (asi 2 riadkové) ale nechcem to všetko kopírovať a upravovať tak či sa to nedá nejako jednoduchšie,ďakujem

prepáčte zabudol som dodať,že tie správy sú asi 90

tiež som to skúšal ale pri 90 správach je to to isté ako kopírovanie a úprava,
to čo ste poslali je hore logo gmail,môj mail a potom správa ale ak ich potrebujem 90 tak ako by som to spravil ?
myslím vytlačiť celú konverzáciu