Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako zakázať scaleovanie UWP v javascripte. VS 2017

Dobrý deň, rád by som vedel ako mám nastaviť vo visual studiu 2017 aby sa UWP javascript appka nezväčšovala podľa toho aký scaling má užívateľ nastavený na windowse. Myslím 150%, 200% atď.. Chcem aby sa appka vždy zobrazovala na 100%. Hľadal som to všelikde ale neviem to nikde nájsť..

a neporadíš mi ako to napisat v js? .. skusal som:

var hodnota = Windows.UI.ViewManagement.ViewManagementViewScalin gContrac.TrySetDisableLayoutScalingt;
var hodnota = Windows.UI.ViewManagement.ViewManagementViewScalin gContrac.TrySetDisableLayoutScalingt = true;
var hodnota = Windows.UI.ViewManagement.ViewManagementViewScalin gContrac.TrySetDisableLayoutScalingt(true);

a nič nefunguje..
ked tam dam len var hodnota = Windows.UI.ViewManagement.ViewManagementViewScalin gContrac;
tak to funguje.. problem je len v tom ze neviem ako zapisat to trysetdisable