Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterie z tabletu KO

Zdravím
Tato baterie vis příloha mi dala "čao a šáteček ":-) tak hledám něco místo ní.Na Ebay například http://www.ebay.com/itm/3-7V-4000-mAh-Polymer-Li-b attery-Lipo-For-GPS-iPod-PSP-PDA-DVD-Tablet-PC-606 090-/121711061448?epid=1660379938&hash=item1c568b6 9c8:g:hxgAAOSwLnBXXP6k je něco ale já tam nemám účet ale ani si ho v dohledné době nehodlám zřizovat, poraďte mi kde bych mohl k ní jinde přijít ? díky

ale já tam nemám účet ale ani si ho v dohledné době nehodlám zřizovat

nikdy nepochopim, preco si ludia dobrovolne uberaju z tych zopar moznosti, ktore vobec maju....
Potom tu nerev ze jedno je drahe, druhe nevies zohnat, tretie nema zaruku....pretoze svojou vlastnou hlupostou si to sam komplikujes. A myslis ze komu sa chce riesit tvoje vymysly?