Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Genius SW-5.1 Home Theater

Dobry den,
koupil jsem starší repro bedny Genius SW-5.1 Home Theater
bohužel funguje jen centralní bedna a subwofer ostatní bedny nejedou.
Zjistil jsem že je chybné -(mínus) když všechny napojím na - u centrální reprobedny tak funguje vše jak má.
Chtěl jsem se jen zeptat jestli to nejde nějak lehce opravit nebo jestli při takovém zapojení jak to mam teď se nemůže něco zničit děkuji za rady.

Uz som pisal mas to zapojene blbo ptz take zosiky zvyknu byt mostikove a teda neni tam ziadne spolocne "-" (neviem kde ludia chodia na to ze - ma byt spolocne?) a teda vsetky repro ti hrasju len stredovy kanal. Zapoj to spravne do PC, alebo vysvetli co presne mas kde strcene a jak to je nastavene a co robi napr. test repro v ovl.paneloch apod..

Predne L,R a zadne L,R a sub maju spolocnu zem (- pol), tie mozes na "-" pospajat.
Center je mostikovy (nema - pol, oba poly "hraju") a teda ten musi ostat osobitne nespojeny na nic ine.
Ked to urobis tak jak pisem, tak to hraje? Ak ano tak to mozes pouzivat, ak ne tak je odpalene vsetko a hraje defakto len center (a vsetko ostatne napajas na neho)
Lepsia schema kde to dobre vidno https://www.techpowerup.com/forums/threads/opamps- stage-design-questions.62596/ ca v strede stranky