Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na změnu barev klávesnice C-Tech Chiron

Zdravím,
nedávno jsem si pořídil klávesnici C-Tech Chiron, protože starší podsvícená klávesnice dosloužila (není moc výhodné brát k počítači kávu) a tak jsem chtěl něco levnějšího, kamarád ji má už nějakou chvíli a neměl s ní dosud problém. Klávesnice umí přepínat 7 barev pomocí jediného tlačítka umístěného přímo na klávesnici. Ať jsem hledal jak jsem hledal, nikde jsem nenašel žádný program, který by mi dovoloval určit barvu klávesnice na základě nějaké činnosti PC (jde mi hlavně o třeba nějakou akci ve hře). Dříve jsem měl pro starší klávesnici něco nainstalovaného ale nemůžu to teď za boha najít. K této klávesnici je přidáván jen soubor na vytváření macro tlačítek, nastavení intenzity svítivosti apod. Má někdo nějakou zkušenost v tomto směru a poradil by prosím? Za každou radu budu moc rád, není to životně důležité ale byl jsem na tu u staré klávesnice zvyklý a jsem blbec, že jsem ten program odinstaloval. Předem děkuji za jakékoliv nápady.

Tak moje poslední klávesnice taky nebyl Razer za 3000,- ale prokousal jsem se k tomu programu a pak si to tam stačilo nastavit skrz addony a akce PC. Bohatě by mi stačil nějaký program na detekci činností PC, který by se dal zkombinovat s macro tlačítky a něco bych si sám slátal, jenže s panem Googlem moc kamarádi nejsme a zatím jsem nic nenašel. Děkuji ale za věnovaný čas :)

Program od Razer ke stare klavesnici Razer byl urcen pouze pro klavesnici Razer.

Nechapu, co je na tom nepochopitelneho.

Ty musis hledat program od C-tech pro klavesnici C-tech. Na 99% zadny takovy neni, C-tech je smeckova firma a divil bych se, ze by neco takoveho mela. Dal neni co resit. Bud se smir s C-tech nebo si kup slusnejsi klavesnici, ktera tyhle veci umi.

Klávesnice umí přepínat 7 barev pomocí jediného tlačítka umístěného přímo na klávesnici. Ať jsem hledal jak jsem hledal, nikde jsem nenašel žádný program

No právě já si to přečet ještě jednou a prostě to tlačítko co mění barvy přestalo fungovat u toho křápu ,jestli má stejnej typ a známému to funguje jak má tomuhle to pro změnu mění barvy jak na běžícím pásu.:-)

Ale nic takoveho neexistuje. Ani existovat nemuze, vzdycky je to o ovladaci, ktery tam tu funkci musi mit, samozrejme to musi ta klavesnice podporovat i hardwarove a protoze pro podsvit neexistuje zadne univerzalni rozhrani, nemuze existovat ani jiny program nez od vyrobce klavesnice.

Podle mně není potřeba žádní sovtrare na tu klávesnici řekni mi celí název klávesnice a já se ti pokusím najít kde se to mněni ti barvi na klávesnici.

Proč mně urážíš já píši normálně.

Podle není potřeba žádný software na tu klávesnici, řekni mi celý název klávesnice a já se ti pokusím najít, kde se to mění ty barvy na klávesnici.

Tučně jsou chyby, kterých jsi se dopustil v jediné větě.

Rozuměj, nejsem grammar nazi, ale všechno má své meze. Jak chceš radit o počítačích, když jsi zatím neovládl ani češtinu v alespoň základech?

Proč mně urážíš já píši normálně.

Proč urážíš, já píši normálně.

mě - 2.pád - pomůcka: Proč mne urážíš, já píši normálně. Když jde napsat mne, tak je vždy mě.

Půjdeš ke mně. - mně - 3. pád - Tady je přeci divné napsat "Půjdeš ke mne." Tudíž je jasné, že musíš použít "mně".

To je evidentně k ničemu, asi to neumí sémantiku.

nebila - Řekl jsem jí, aby mě nebila.

nebyla - Opravím to, aby tam nebyla chyba.

Obojí je v různém kontextu správně, ale to co jsi napsal je základní hrubka, kdy jsi z češtiny snad musel propadnout už na 1. stupni základky.