Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WV MUI German iso

Nechci sem tahat nelegální software ani warez ale mám jednu otázku ohledně WV ...

Microsoft.Windows.Vista.MUI.German.iSO-HS

Je toto podle názvu windows vista plná verze ??? Co je to MUI ??? A proč je to tak malé 235032.17 kb ???

Linky sem dávat nebudu nechci je sem tahat....

Ptám se pouze na to co se podle názvu dá zjistit ;-)

Jojo, dej už s tím pirátěním pokoj. Vista za to nestojí.

edit:
a když už ty visty tak toužebně chceš vyzkoušet, tak si pujč od někoho instalační médium - Visty lze pro testování na omezenou dobu nainstalovat i bez ser. čísla. A dokonce si můžeš vybrat, jakou verzí si chceš zavirovat počítač... ;-)