Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhle se vypnul PC

Ahoj, hrál jsem Fifu 2017 (v té chvíli jsem byl v menu) a náhle se mi vypl PC (žádný signál, hned se vypnul, bez žádného zvuku). Tohle se mi ještě zatím nestalo. Říkal jsem si WTF! A tak jsem zkusil PC zase zapnout, nešlo. Po pěti minutách jsem na chvíli odpojil kabel od zdroje (ani nevím proč, jen tak prostě). A zkusil znovu s tím, že jsem se díval do otevřené skříně, co se bude dít. PC se rozjel. Větráky jely všechny (na větrák zdroje nevidím). Ale cítil jsem nějaký smrad (ale soused pálil něco venku a já otevřel okno, tak fakt nevím z čeho! :D), tak jsem PC vypnul. Po pár sekundách jsem PC zase zapnul. S tím, že jsem si přičichl a z bedny už žádný smrad nešel. Teď z toho PC píšu, protože mě fakt zajímá, co není v pořádku. Teploty CPU a GPU jsou v pohodě. Díky za rady, borci!

MB: Gigabyte Technology Co. Ltd. P41T-D3P
CPU: Intel Core2Quad Q9550 (V zátěži: 55-60°C)
GPU: NvidiaGeForce 660 Ti (V zátěži: 70-80°C)
RAM: 4GB
HDD: WDC WD10EZRZ

Na Fifě 100+ hodin, střední-vysoké detaily, vždy vše bez problému.

Teploty ve zdroji zjistíš IR teploměrem, ale do toho asi nepůjdeš. https://www.alza.cz/hobby/voltcraft-ir-260-8s-d216 6925.htm?kampan=adpla-ho_obecna_merici-pristroje_m edium_c_1003736_1o2_VC404d&gclid=Cj0KCQjwnPLKBRC-A RIsAL_JTCyqZAF49yu4z1SHH0zrggTJIRANvx9N0873pIOkA45 0NRBSn8INxD4aAjbwEALw_wcB

Jak už ti psal sambilionk. Mohlo jít o nestabilitu el. sítě. Pokud se to nebude opakovat, tak bych to neřešil.
Můžeš PC zatížit nějakým testem na pár hodin a uvidíš, jestli to spadne. www.ocbase.com