Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor k Notebooku

Dobrý den
Dneska jsem tak trošičku udeřil do monitoru u notebooku a rozbil jsem ho... kdybych koupil monitor tak to bude v pohodě fungovat ne? Zapne se hned na tom druhém monitoru ten obraz nebo to nejdříve musím nastavit? Protože kdyby jo, tak jak když na tom displaji u ntb nic nevidím? Děkuji za rady =)

Mělo by to běžet simultánně až do spuštění Win (aspoň tak se chová moje Lenovo - zobrazuje POSTy na displeji i na HDMI telce, po načtení GUI se aktivuje monitor, který byl naposledy použit jako primární). Notes bude mít FN zkratku, kterou zobrazovadlo kdykoliv přepneš.