Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP for fundamentals for Legacy Pc´s ?

Windows XP for fundamentals for Legacy Pc´s ? Máte někdo nějaké zkušenosti s touto verzí oken? Zajímalo by mě, jak je stabilní a jestli na ní lze spustit veškerý software jako na Win XP prof.? Tedy jestli nemají nějaká omezení, která se projeví až po delším použití.
A jak se chová počeštění s Multilangue packem? děkuji za zkušenosti..

No já je mám na pentium 501Mhz a šlo to i s 128mb ramkou docela obstojně, počeštění jsem nezkoušel, měl jsem strach aby se to nerozsypalo. Ale vlastně ani neni třeba, pouze co jsem ještě chtěl vědět, je jak se tváří aktualizace, jestli má někdo nějaké poznatky.