Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čištění klávesnice od limonády u notebooku

Ahoj,
nedávno jsem si bohužel polil svoje Lenovo G505 colou...sice všechno funguje a nějak to uschlo, ale tlačítka jsou strašně ulepený (hlavně zespoda). Zajímalo by mě, co všechno si můžu dovolit, abych vyčistil právě tu desku pod tlačítkama,. Zatím jsem klávesnici demontoval, takže se s ní dobře manipuluje, nechci ale teď radši nic zkazit.
Díky moc za všechny rady!

To jsem právě už udělal, nevim, jak je to u ostatních klávesnic, ale ta moje je na takový desce, kde nejsou žádný díry. Muselo by to projít škvírama okolo, ale i ta základní deska je z větší části krytá, takže to asi opravdu schytala jen ta klávesnice.
S tou se ale riskovat nebojim, kdyžtak bych koupil novou, jen nechci, aby to zničilo celej noťas, kdybych jí zapojoval zpátky.