Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace windows chyba,bios.

Dobrý den,

|Mám takový problém s instalaCÍ WIN. do maleho stolniho PC viz odkaz: www.ihocek.cz

Mám stáhlý win chci ho nahrát přez USB..při načítání klikám na F11 dostanu se do nabídky toho USB, ale když dám enter tak se nedostanu k instalaci přidám i fotky děkuji za nějakou radu která by mi pomohla nainstalovat win do toho PC děkuji.

Nahraj si tam nieco co tam daval vyrobca, mozno tam je nejaky image nejakeho linuxu apod na tom ftp serveri, na svojom linku mas odkaz. alebo to odnes do toho muzea ci zberne, kde to bolo doteraz. Alebo skus XP (das ho na USB stick pomocou wintoflash), XP by ta, este ako tak siel, ale uz hodne blbo. A musis stiahnut firefox, IE nema uz v XP certifikaty.