Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto zrychlení pc

zdravím :) potřeboval by jsem jakkoliv zrychlit počítač. Jak to jen bude možné... mám už strašně dlouhou dobu zpomalený počítač (ale to byl i když jsem ho kupoval).
potřebuji aspoň poradit co se týče přetaktovávání různých částí... grafika processor atd.. :) děkuji za rady

přikládám pár screenů aby jste měli představu co mám v PC

XBn5
0Wxa

děkuji moc

Zvrhlo se to, zamykám na přání zakladatele diskuze. (Prasak)

Nic nepretaktovavaj, to je nezmysel. (a ani tam na tom pc nic nepretaktujes)
Ten PC je stale dobry na kancelarsku pracu a internet, ked tam nainstalujes cisty windows a spravne ovladace a potom ZIADNE antiviry a viry a ine rozdrbavace, tak sa to da normalne pouzivat na kancelarske ucely a internet apod., neni to pomale.
Co konkretne mas jak pomale? Kto tam instaloval windows a ovladace, a mas tam viry a antiviry? Prescanuj v nudzaku eset online scannerom a MBAM a potom vsetky AV odinstaluj a restart. Stiahni si HD Tune (ne pro) a tam je error scan a odskrtni quick a prescanuj povrch disku na vady.

děkuji :) já když se v práci nudím tak si občas zahraji ten minecraft ale nemám ho na víc jak 25 fps :/ a to mě vadí. samozřejmě ta kancelářská práce, internet a programování v eclipsu se hodí.. ale co se týče rychlosti některých her :/ nom nom.. není to moc dobré.

Tak hry na intel grafike to fakt moc nejde. Ked sa tam da strcit nejaka lepsia grafika (ak to ma PCIe x16 slot a miesto pre nu v bedni) tak by to slo lepsie ale to uz asi nema vyznam do toho davat peniaze, navyse tam bude asi slaby zdroj a malo miesta lebo znackove PC. Ale nejaku lowend grafiku za liter dva sa tam da strcit. minecraft nehram resp. uz dlho vobec nic tak neviem jake grafiky maju kolko fps, najdi si googlom model tej grafiky a slovo minecraft fps, alebo benchmark fps, apod.
Viac fps sa da dosiahnut nastavenim nizsieho rozlisenia v hre alebo nizsie detaily apod.

ten krám by mohl po čisté instalaci rozumně fungovat.
žádnou grafiku to nemá, takže hry na tom hrát nejdou. pouštěj si péčko, ale víc neč filmy to neutáhne.
(notebook se samozřejmě netaktuje, ani to ničemu nepomůže, asi nějaký úpal)

- odinstaluj všechny hovadiny včetně antiviru třetí strany
- zbav se spyware (třeba adwcleaner)
- kontrola: ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).

Dvadsiati z troch expertov radia Ccleaner. Na zive.cz expert s nickom Dr.ciQuli Ccleanerom zrýchľuje Newtonove pohybové zákony v inerciálnej sústave, čistí o.i. HW komponentov aj kanalizačné odpady, okapy od lístia, karburátory a komínové telesá od dechtu.