Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazuje Exter. monitor přes notebok

Zdravím, chtěl bych se zeptat v čem by mohl být problém, když mi nejde extérní monitor přes notebook pomocí VGA kabelu..
Na jiném počítači jde bez problému, ale přes můj notebook ne, jen svítí kontrolka, že je zapnutý, ale obraz černý. Zkoušel jsem i HDMI do VGA/DVI a ani ten nejde.
Ovladače grafiky mám nejnovější a v nastavení nVidia mám režim více monitorů zapnutý, jinak o žádném jiném nastavení nevím..
Dříve monitor bez problému šel, pak jsem ho déle nepoužíval, jen na PC a dnes po připojení nejde..
Díky za každou radu.

Taky můžeš mít vadni konektor na notebooku kam dáváš VGA kabel.

Jak presne je nastaveny ten monitor - rozlisenie jake, frekvencia jaka. Mas zapnute klonovanie alebo rozsirenie plochy? Bolo skusane to zmenit? Je ten monitor rozpoznany v ovladaci spravne ako vyrobca a model? Ma ten neznamy notebook priamo VGA konektor? Bolo uz skusane notebook bez zapojenej nabijacky? Restart Win?