Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet Prestigio - bateria sa vybíja aj keď je tablet vypnutí

Chcel by som sa opýtať ohľadom môjho tabletu Prestigio, konkrétne mám problém s tým že tablet sa mi vybije aj keď je vypnutí. Normálne pracujem z tabletom a batéria je na 100%, potom ho vypnem s tým že kliknem na tlačidlo na boku Standing up, skočí ponuka - Vypnúť, Reštartovať, Režim z letu. Kliknem na Vypnúť a on sa vypne s tým že keď ho zapínam znova, tablet sa zapne a je potrebne zadať prihlasovacie heslo aby sa zapol. Čo je ale divné že keď ho po dvoch dňoch zapnem, nepracujem s ním tak často, baterka je vybitá aj keď je tablet vypnuí. V čom môže byť problém v konektore MicroUSB nieje nič zasunuté.

Keď ho po dvoch dňoch zapnem, baterka je vybitá

Co to znamena vybita?

Jestli je na nule, tak bud odchazi baterie - stara nebo zavada na baterii nebo ridici elektronice v tabletu.

Jestli je treba na 50%, tak to je u Prestigia zcela normalni, viz. MM.., je to proste smejd.