Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTML to PDF full version

Čau
sháním program instal do pc, nebo online na webu, na stahování html do pdf
potřebuji si stáhnout pár receptu na vaření, ale bohužel na netu online nebo nějake instal do pc co jsem zkoušel mi nestáhnou všechny obrázky na stránce, nevěděli byste o nějakém lepším programu co mi stránku i se všemi obrázky na stránce stáhne do PDF...děkuji všem poradcům...

Ono hodně záleží na tom, jak je vystavěna ta webová stránka.
Například tuhle stránku se mi nepodařilo správně převést do PDF v žádném nástroji: http://www.recepty.cz/recept/slunecnicovy-chleb-do maci-149989 Jediná možnost, jak dosáhnot toho, aby soubor vypadal jako originál, je pomocí Internet Exploreru - Uložit jako... Webový archiv, jediný soubor, .mht. Jako MHT to umí i jiné prohlížeče (Opera), k dalším je k potřeba doinstalovat pluginy.

Ve Windows 10 jde stránku uložit z Edge přímo do PDF, ale výsledek taky neodpovídá originálu.

html přímo do PDF je úplně k ničemu, funguje jen na stránkách, které jsou formátovány triviálně, což je dnes naprosté minimum.

Nejlepší řešení s nejmenším úsilím je IMHO použít clipboard a požadovanou část stránky zkopírovat do Wordu/OOo Writer a nechat editor vytvořit běžnou tiskovou stránku, kterou následně vhodně upravíš. Následný export do PDF je už triviální - OOO to umí perferktně sám, Word od určité verze taky, jinak PDF tiskárna (např. CutePDF writer)

Tisk do pdf je defaultně přítomen ve win10 jako tisk do microsoft pdf (virtuální tisk) s výstupem do pdf. Tiskové výstupy v pdf nejsou špatné, ale mírně se liší dle použitého prohlížeče, dobré výsledky jsou z Firefoxu i z Edge. Ve win 7 používám doPDF 7.3.393 s perfektním výstupem i možnostmi, ke stažení je z

Vyšší verze nedoporučuji, jsou to molochy se zbytnými funkcemi.