Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde zvuk na PC

Zdravím.
Včera mi zvuk normálně fungoval. Večer jsem vypojil sluchátka a když jsem je dnes ráno zase zapojil, zvuk nefunguje. Sluchátka rozbitá nejsou, zvuk přes mobil to normálně pouští, ale na pc prostě nic, přestože pc ukazuje že zvuk běží. Neví někdo co s tím?. Ovladače jsem před chvíli aktualizoval a furt nic. Předem díky za pomoc. :-/

Driver booster = malware a rozdrbavac systemu - jasna pricina. Drivery sa stahuju vylucne len zo stranky vyrobcu daneho zariadenia.

Takže odinstalujte driver booster, nainstalujte spravne drivery, prip. dalej mozete resetnut CMOS a zmenit vzorkovaciu frekvenci zvukovej karty na 44.1k

Aha. Takže místo abys to spravil, tos tím Driver Boostrem rozdrbal úplně. Pamatuj, že žádný program nemá ve své databázi úplně všechny ovladače na všechny modely základních desek!
Nemusíš být žádný PC mág, abys našel správné ovladače. Netřeba nikde složitě hledat, stačí jít na web výrobce Tvé základní desky.
Zkontroloval jsi směšovač hlasitosti (nebo mixér, nebo jak se to v Tvých Windows XX jmenuje)? Není někde něco ztlumeno či vypnuto?