Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stránky se načítají velmi pomalu (mnohdy ani nenačtou)

Nevím, co se děje, ale na jednom počítači mi hrozně zlobí internet. Internet celkově je v pohodě, na všech ostatních zařízeních šlape, blbne jen na tomhle.. Stránky se hrozně dlouho načítaj (na všem, na mozille nešlape snad vůbec nic, na chrome jak co), většinou se ani nenačtou (youtube, uloz.to) přesto ale třeba Steam běží úplně normálně.. zkoušel jsem snad už desítky řešení, od vypnutí farewall, avastu, vyčištění počítače, vypnutí proxy na chrome až po smazání IPv6... a prostě nic nepomohlo.. mám vistu, což pro mnohý může být důvod, ale chyba přece někde musí být, ne?..
Na speedtesu mi vyjelo, že mám 20mpbs a ping 11.
Jinak si myslim, že problém je na 100% někde v proxy, používal jsem totiž chvilku doplňek do chrome na změnu proxy a používal jinej server, to chvilku šlapalo normálně ale dneska už nejde ani to.
Dokážete mi někdo poradit, v čem by mohl být problém?

Začínám si myslet, že u mě doma straší. Mamka to říkala celej život, já ji nikdy ale nebral za pravdu. Jestli mi nepomůžete, asi už mi zbývá jen zavolat vymítače. Čemuž bych se samozřejmě rád vyhnul. xD xD xD

Straší ti ale v palici.

Preinštaluj Vistu na vyčistený systémový oddiel. Začni Dispart.exe, formát NTFS, a šup - šup v Vistou SP3 na primárny oddiel.

Necli si do systému AV, sú na trt, škodia.

Sprav si Image (bitovú zálohu) systému pod WinPE okamžite po čistej inštalácii a záplatovaní Visty.

Ked ti to donekonecna hlada aktualizacie tak sa to da riesit, pisal som tu uz viackrat riesenie do roznych dotazov. Neviem co tam ako ma byt omezene, multitasking a aplikacie funguju stejne jak vo vsetkych ostatnych Win. Aktualizacie su do konca aprila, odvtedy ziadne nie su, co ale neni problem, OS normalne funguje stejne jak fungoval poslednych 10rokov. Ovladace na novsi HW samozrejme nie su, ale o tom dotaz neni, nemenil HW.

Mne vista funguje bezproblemov. Chyba neni vo viste.

(...samozrejme windowsupdate je naprd ale to je aj u W7 a dalsich win a da sa to jednoducho fixnut s par KB. A superfetch je dementny to snad vypina kazdy hned po instalacii. Inac to funguje uplne bezproblemov, pouzivam to denne.).

Odviruj si to (eset online scanner, mbam, adwcleaner, vsetko v nudzaku), skontroluj si nastavenie proxy vo firefoxe ze je na nepouzivat ziaden, odinstaluj vsetky antiviry, AJ TEN AVAST, a restart. Nejaka zmena? Windows update najprv zakaz uplne nech sa do toho nesere preistotu (moze ytazovat 1 jadro ak ho mas zasekly, ale internet nijak neobmedzuje). Alebo nainstaluj Windows a ovladace nacisto.