Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows\system32\cmd.exe

Zdravim, mám notebook s Windows 10 a po použití programu SlimDrivers (který aktualizoval všechny ovladače) se mi každých pár hodin zobrazí příkazová černá tabulka se záhlavím windows\system32\cmd.exe. Četl jsem že by to mohl být i vir. Už jsem hledal i v konfiguraci systému v kolonce "Po spuštění" ale tam bohužel nic nebylo. Našel jsem tedy složku s cmd.exe. Mám cmd.exe odstranit?
V přílohách posílám složku s cmd.exe a poté i konfiguraci systému a správce úloh.

Předem děkuji za odpověď.

Co teď vymyslet. Podle tvého popisu jsi tam asi s tím zázračným programem dostal i škodnou. Já osobně bych přeinstaloval a zapomněl na jakoukoliv lidovou tvořivost něco vylepšovat,zrychlovat,čistit. Nyní mě kolikrát připadá,že snad lidé čtou v návodech : Zařízení ihned po zapnutí projedťe vším softwarem co na internetu najdete.

Ne nemas cmd odstranit. Odvir si to (eset online scanner, mbam, adwcleaner, atd, vsetko v nudzaku).
A potom uz neinstaluj do toho PC ziadne slim rozdrbavatka, ani ziadne ine rozdrbavatka. Nic sa tam nemas pokusat "aktualizovat" ani cistit ani nic, nemas na to sahat.

odstraňte ten cmd.exe, a kľudne aj celý windows, a odstráňte aj hardware, rovno celý počítač jebnyte do koša. :-D

Ale ne teď vážne, ten SlimDrivers je malware, škodná ktorú máte odinstalvať, následne trojica: ADWCleaner, MBAM a msautoruns

cmd.exe je systémová aplikácia, odstrániť = znefunkčniť OS (Windows).