Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 5000?

Dobrý den, mám v plánu si kupovat nový mobil, jelikož můj už je téměř nepoužitelný. :-D Chtěl bych vás tedy poprosit o pomoc s jeho výběrem. Ideální cena by byla do 4000 (maximálně 5000, kdyby to za to stálo :-) ). OS asi určitě Android. Nejdůležitější je pro mne fotoaparát, jelikož rád fotím a nechci u sebe mít pořád foťák :-D ... Zatím mi do oka padla značka Xiaomi, která se zdá být od ostatních levných telefonů alespoň trochu kvalitní. Dále mě zaujali přímo telefony: Sony Xperia Z1, Nubia Z9 Max, Lenovo K6 Note. Děkuji předem za tipy! :-)

Tak náhody existují. Zrovna tenhle jsem měl vyhlídnutý a dneska jsem ho koupil (tedy objednal). Ale už mi přišla hláška, že si ho můžu vyzvednout na prodejně. Asi mi to nedá a půjdu tam ještě dneska. :-)

PS: Nepůjdu. Kouknul jsem za okno a tam je 35,5°.
PS2: 36.2°
PS3: Kašlu na teplotu, jdu směle vstříc infarktu!