Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook mi nenajde nic přes bluetooth

Ahoj, mohl by mi prosím někdo pomoci? Notebook mi nechce najít žádné zařízení přes bluetooth. Potřeboval bych hlavně spárovat bezdrátová sluchátka. Mám vněm Win7, ale stále jen vyhledává zařízení a nic. Zkoušel jsem i přeinstalovat ovladače bluetooth, ale nic. Není na to nějaký prográmek třeba? Díky všem, co poradí.

Párování sluchátek s notebookem
1). Zahajte nastavení aktivací programu správy funkce Bluetooth v notebooku.
2). Zobrazí se obrazovka „Hledat nové zařízení“.
3). Umístěte obě zařízení do vzdálenosti ne vyšší než jeden metr od sebe.
4). Zapněte sluchátka stisknutím tlačítka napájení na sluchátkách. Začne blikat modrá LED dioda. To značí,
že sluchátka vstoupila do režimu párování.
5). Když se na obrazovce notebooku zobrazí název „PBHS1“, stiskněte volbu „párování“.
6). Proběhne-li párování úspěšně, modrá LED dioda zůstane svítit.

To bude asi něco s ovladačema bluetooth v noťasu, protože mi nenajde ani mobil ani ty sluchátka. Ovladače mi nainstaloval prográmek Driver Booster, tak nemůže to být třeba tím, že tam nejsou správný ovladače? Ikonku u hodin ale mám a ve správcích zařízení vykřičník není a je tam normálně Radiostanice bluetooth a po rozkliknutí jsou tam dvě odrazky Generic Bluetooth Adapter a Microsoft Bluetooth Enumerator