Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofon

Dobrý den, jak napovídá nadpis, přestal mi fungovat mikrofón. Windows ho detekuje stejně tak ovladače zvuku RealTek HD. A přesto nenahrává a nefunguje v aplikacích. Googlil jsem všude možně a nenašel jsem žádné řešení problému. Vypíšu v bodech co jsem všechno zkoušel. Jedná se o Logitech G230

1) Mikrofon je zapojený ve správném otvoru (do dneška fungoval)
2) Manuální on/off přímo na headsetu je zapnuté
3) Když zapnu možnost "Listen to this device" tak se slyším ve sluchátkách.Takže zvuk nějakým způsobem zaznamenává.
4) Aktualizace zvukových ovladačů nepomohla
5) Hlasitost mikrofonu je nastavena na 100 (boost jsem nikdy nepoužíval protože způsobuje velký šum)
6) Mikrofon je nastaven jako default device
7) Zkoušel jsem nastavovat vstupní zařízení přímo v aplikacích (skype a discord) - Nejde Default ani Microphone
8) Dřív jsem viděl mikrofon separátně ve "Volume Mixeru" teď tam je pouze "Speakers" (zvláštní protože v "Recording Devices" mikrofon vidím)
9) Když otevřu "Recording devices" tak vidím mikrofon a je u něj zelená fajfka, ale ukazatel se nehýbe (pouze když si strčím mikrofon úplně do pusy a něco řeknu, a i tak se pohne velmi málo) - mělo by
to reagovat na můj hlas normálně.

Přemýšlím jestli jsem na něco nezapomněl... Zkoušel jsem to zprovoznit téměř dvě hodiny a už si tady rvu vlasy tak mě napalo poradit se s vámi.
Vlastně tedy slyším sám sebe (a velmi velmi potichu i když vypnu "Listen to this device"). Vypadá to, že zařízení posílá zvuk pouze zpátky do sluchátek a ne ven. Ještě tedy dodám, že problém nastal dneska po mém stěhování. Počitač byl tedy po velmi dlouhé době odpojen od všeho a následně připojen. Mikrofon se po opětovném zapojení nějak pomátl.
Za jakýkoliv nápad budu věčný.

Děkuji moc.

Sestava:
H81 - Gamer
MSI R280 - 3gb
i5 4460
8gb ram
Windows 7
Headset - Logitech G230

Děkuji za nápady.

V biosu se nerad hrabu, protože se nerad cpu do věcí, kterým moc nerozumím.
Chipset driver jsem přeinstaloval, a stáhnul verzi realteku přímo ze stránek Asusu. Restartoval systém a funguje to. K třetímu bodu jsem se tedy ani nedostal.
Každopádně díky za čas.