Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno O2 internet

Dobrý den,
potřeboval bych poradit ohledně internetového připojení. V současnosti mám od O2 Internet Optimal Plus ( údaje uváděné od O2/Rychlost stahování 6151 kbit/s Rychlost odesílání 388 kbit/s). Jsem v oblasti kde není U.P.C. a tento internet byl nejrychlejší jaký zde šel udělat pomocí kabelů. Zkoušel jsem i dva dodavatele it přes wifi signál ale jsem v rodinném domě a když spustilo více zařízení najednou wifi signál se nějak rozdělil mezi ně a pořádně nešlo nic.....

Dneska jsem volal na O2 a bylo mě řečeno že mají novou službu O2 Smart Box na které bych mohl používat i O2tv.
Byl by tento internet rychlejší než můj stávající internet ? Zase by se mě signál rozdělil mezi všechny zařízení ?
Mám doma připojené dvě televize,dcera pořad něco hledá na it a já občas stahuji nějaký ten film atd.
Pomohlo by mě O2 Smart Box k větší rychlosti a plynulosti it nebo to je zbytečnost a tahák na lidi?

O2 Smart Box: to je internet + iptv dohromady, čili žádné zrychlení, spíš naopak.
pokud máš už teď nespolehlivý datový tok, pak i ten příjem tv přes net bude pořád vypadávat, zato ale budeš platit víc.

Dneska jsem volal na O2 a bylo mě řečeno...

vidíš, že v o2 zaměstnávají jenom pitomce.